Jelonka.com

Do nowego resortu poszukujemy Recepcjonisty/tki.

Telefon / kontakt:
+48 537 634 509 / kornelia.wojnilko@zlotyhoryzont.pl
Dodane:
17 kwietnia
Do Hotelu Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba poszukujemy Recepcjonisty/tki. Inwestycja oferuje apartamenty, strefę SPA & Wellness, a także wyjątkową restaurację!
OPIS STANOWISKA:
-formalności związane z check-in oraz check-out Gości
-wystawianie dokumentów sprzedażowych
-przyjmowanie rezerwacji indywidualnych
-sporządzanie raportów
-maksymalizacja przychodów obiektu ze sprzedaży pokoi i usług dodatkowych
-dbanie o to, aby wszystkie aspekty pobytu Gości były dostarczane na najwyższym poziomie
-współpraca z innymi działami hotelu
WYMAGANIA
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji z Gościem/Klientem
-elastyczność i pozytywne nastawienie
-zaangażowanie w pracę i dbałość o szczegóły
-komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-znajomość systemu PROTEL będzie dodatkowym atutem
KORZYŚCI
Jak o Ciebie zadbamy?
-zapewnimy atrakcyjną pensję oraz premie sprzedażowe
-zaoferujemy pracę w profesjonalnym zespole na podstawie umowy o pracę bądź kontaktu B2B
-zapewnimy dostęp do atrakcyjnych benefitów
-umożliwimy zdobycie premii sprzedażowych oraz uznaniowych
-damy możliwość awansu
Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres e-mail.
W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W (RODO).

Więcej z kategorii Dam pracę

Night Auditor/Recepcjonista nocny
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Night Auditor/Recepcjonista n
Dam pracę-25 kwietnia
Od zaraz! Opiekun/opiekunka do samodzielnego pana
Termin : od 01/05/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Erkelenz Status: nowa Numer oferty: O/05990 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki lub opiekuna z komunikatywn
Dam pracę-wczoraj, 13:29
Dyrektor Domu Seniora
Cieplicka Rezydencja Seniorów w Jeleniej Górze - Cieplicach poszukuje pilnie menagera do prowadzenia działalności. Oczekujemy na cv kandydatów z predyspozycjami na wym. stanowis
Dam pracę-16 kwietnia
Do 1850€ opiekunka do seniora - Koblenz
Termin : od 23/04/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Koblenz Status: zastępstwo Numer oferty: K/01564 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo do
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracę-przedwczoraj, 16:09
Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur
Inspektor/ka służby pięter w Karpaczu
5 gwiazdkowy Hotel w Karpaczu poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor służby pięter Zakres obowiązków Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i ko
Dam pracę-22 kwietnia
Zatrudnię kelnerkę/ kelnera
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu kelnerkę/kelnera.
Dam pracę-23 kwietnia
Serwisant rowerowy
Dla naszej firmy, która jest dystrybutorem Rowerów Elektrycznych na całą Polskę poszukujemy pasjonata dwóch kółek do pracy w salonie rowerowym na terenie Mysłakowic (okolice Jeleniej Góry) n
Dam pracę-17 kwietnia