Jelonka.com

Elektryk_ Mysłakowice

Dodane:
8 maja
Firma budowlana zatrudni elektryka.

Zakres obowiązków:
- instalacje elektryczne, podłączenie sprzętów elektrycznych (kuchennych)
- drobne prace wykończeniowe
- naprawy usterek elektrycznych

Wymagania:
- aktualne uprawnienia SEP
- doświadczenie
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę lub B&B w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna
Hotel Concordia zatrudni na umowę o pracę lub umowę zlecenie osobę na stanowisko pomóc kuchenna. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przesłanie aplikacji na adres recepcja
Dam pracę-10 maja
Operator Pieca
Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest zagwarantowanie zgodności płytki po wypale, przestrzegając standardów jakości i ilości. Obowiązki: • Bieżące monitorowanie płytki po wyp
Dam pracę-7 maja
Kierownik Zmiany Gastronomii
Do nowej restauracji w Staniszowie, poszukujemy Kierownika Zmiany Gastronomii. Zakres obowiązków: ⁃ Współpraca z Kierownikiem Gastronomii oraz Szefem Kuchni ⁃ Profesjonalna obsługa G
Dam pracę-14 maja
Pizzerman
Nowy obiekt na mapie Staniszowa, poszukuje Pizzerman. Zakres obowiązków: - Przygotowywanie ciasta, półproduktów do pizzy neapolitańskiej - Monitorowanie czasu pieczenia i regulowanie tempe
Dam pracę-13 maja
Zatrudnimy ratownika wodnego
Kompleks Sandra w Karpaczu zatrudni ratownika wodnego. oferujemy: •stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat •preferencyjne wa
Dam pracę-16 maja
Kucharz do Restauracji w Cieplicach
Restauracja Grande Roma w Cieplicach zatrudni kucharza na pełen etat. Zadania: - przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi recepturami, - dbanie o jakość i walory smakowe potraw, -
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Dam pracę-6 maja
Księgowa
Zatrudnię do biura rachunkowego księgową ze znajomością prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, ewidencji ryczałtu, kadr, płac, programu Płatnik. CV na adres mailowy biu
Pokojowa / Holowa
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualnie