Jelonka.com

Konstruktor-technolog

Dodane:
18 kwietnia
Firma Dolfamex Sp. z o.o. producent narzędzi skrawających zatrudni pracownika na stanowisko konstruktora-technologa.

Główny zakres obowiązków:
- konstruowanie i opracowywanie technologii produkcji narzędzi skrawających,
- przygotowanie danych technicznych do wyceny narzędzi specjalnych,
- wdrażanie nowych wyrobów: konstruowanie i badanie prototypów,
- usprawnianie procesów technologicznych.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość oprogramowania: Auto CAD, Solid Edge lub podobne,
- samodzielność w działaniu, komunikatywność, dokładność, sumienność.

Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie,
- rozwój umiejętności wymaganych na stanowisku pracy,
- wsparcie profesjonalnego zespołu,
- nowoczesne narzędzia pracy.

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pizzeria Molto Bene Karpacz szuka pracowników
Molto Bene się rozrasta i szukamy nowych pracowników. Zmieniamy lokal na większy będzie więcej możliwości i dlatego szukamy właśnie Ciebie. -Jeżeli szukasz pracy tylko na sezon dzwoń 6950
Dam pracę-wczoraj, 8:45
Praca brukarzy i ekip brukarskich, pomocników
Praca dla brukarzy i samodzielnych ekip przy układaniu kostki i pracach drogowych na terenie Jeleniej Góry i okolic. tel 786197984 można sms oddzwonię
Dam pracę-19 kwietnia
Kosmetolog w Szklarskiej Porębie
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Brygada do szalunków
Dzień Dobry ,poszukuje brygady do szalunków .Praca w Dreźnie Przynajmniej jedna osoba z niemieckim. Pozdrawiam
Dam pracę-18 kwietnia
Pracownik parku linowego Sosnówka
Poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby do pracy jako pracownik parku linowego w naszym parku przygody. **Obowiązki:** - Obsługa gości parku linowego, zapewnienie im bezpiecznego i saty
Dam pracę-dziś, 12:11
Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni: recepcjonistka, barmanka,kucharz,kucharka. Informacja pod nr. tel. 519 525 935
Dam pracę-20 kwietnia
Opiekunka do Pani po udarze na 01.06/1900 euro
Do opieki jest 56-letnia Pani Sabine , waży ok. 50 kg, ma 168 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowane stanem zdrow
do 1700€ opiekunka do mobilnej seniorki
Termin : od 08/05/2024 Język : dobry Miejscowość: Kronshagen Status: zastępstwo Numer oferty: K/01581 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego d
Dam pracę-25 kwietnia
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-przedwczoraj, 8:31