Jelonka.com

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Dodane:
16 kwietnia
OPIS
Firma Marazzi Poland sp. z o.o. poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze magazynowania, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie ruchem towarów przy użyciu wózka widłowego.

Wymagania:

Posiadanie ważnego uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w magazynie

Sprawność fizyczna i umiejętność obsługi sprzętu magazynowego

Umiejętność pracy w zespole

Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany)

Obowiązki:

Obsługa wózka widłowego do przenoszenia, składowania i przemieszczania towarów

Wsparcie procesu załadunku i rozładunku dostaw

Prowadzenie bieżącej dokumentacji magazynowej

Utrzymywanie porządku w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi standardami

Współpraca z zespołem magazynowym w celu efektywnej organizacji pracy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Przyjazne środowisko pracy

Możliwość korzystania z pakietu socjalnego (opieka medyczna, karta sportowa, itp.)

Szkolenia i rozwój zawodowy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: hr@marazzi.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Cieśla szalunkowy
Przyjmiemy do pracy na budowie cieśli szalunkowych z doświadczeniem przy pracach żelbetowych. Praca na terenie Jeleniej Góry. Możliwość wypłacania tygodniówek. Wynagrodzenie adekwatne do
Dam pracę-16 kwietnia
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-25 kwietnia
Główny Specjalista ds. Finansowo-Księgowych
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko Główny Specjalista ds. Finansowo-Księgowych w Biurze Zarządu Spółki w Mysłakowicach Wymagania niezb
Pracownik produkcji, operator CNC, tokarz
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, producent narzędzi skrawających zatrudni do przyuczenia oraz z doświadczeniem na stanowisku operatora maszyn skrawających, tokarza, operatora CNC w układzi
Dam pracę-18 kwietnia
Pokojowa. Praca w schronisku "Samotnia"
Schronisko górskie „Samotnia” w Karpaczu poszukuje osoby do pracy na stanowisku pokojowej. Do głównych obowiązków należy utrzymanie czystości i porządku w pokojach, łazienkach oraz innych
Kucharz śniadaniowy Karpacz
Restauracja hotelowa w Karpaczu zatrudni osobę na stanowiku: Kucharz Śniadaniowy. Kontakt pod numerem telefonu: 570 005 674
Dam pracę-22 kwietnia
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny Opis stanowiska: • Załadunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materia
Dam pracę-wczoraj, 16:05
Opiekunka do miłej seniorki - zastępstwo; do 1700€
Termin : od 05/05/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Grebin Status: zastępstwo Numer oferty: K/01460 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajom
Dorywcza
Potrzebna Pani do pomocy domowej na ul. Kolberga codziennie w godzinach od 14-16.
Dam pracę-19 kwietnia