Jelonka.com

Pana do zautomatyzowanej pralni

Dodane:
7 maja
Młodego, pojętnego zatrudnię

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Recepcjonistka/ Recepcjonista
Jelenia Struga MEDICAL SPA poszukuje osoby do pracy na stanowisku Recepcjonisty/Recepcjonistki. System zmianowy 2 na 2 w wymiarze 12 godzinnym (8:00 - 20:00). Zakres obowiązków: - sprawna, prof
Dam pracę-7 maja
Operator linii produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracę-przedwczoraj, 15:25
Produkcja i montaż wentylacji w godz. 6:30-15:00
Mała rodzinna firma z 20-letnim doświadczeniem w wentylacji zatrudni pracownika: * mały, zgrany zespół * praca 8 godzin dziennie, 1-zmianowa, w godz. 6:30-15:00, pn-pt * doświadczenie nie j
Dam pracę-przedwczoraj, 9:48
Zlecę wykończenie mieszkania w Szklarskiej Porębie
Zlecę wyłącznie firmie wykończenie mieszkania w Szklarskiej Porębie.. GK, Gładzie, malowanie, gres, glazura.. Oczekuje rachunku za usługę.
Dam pracę-wczoraj, 15:23
Kierownik działu utrzymania ruchy.
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracę-6 maja
Zatrudnimy na stanowisku kucharz/kucharka
Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu, jako samodzielny/a kucharz/kucharka. Oczekujemy doświadczenia na w.w stanowisku, zaangażowania i chęci do pracy. Nasza restauracja znajdu
Dam pracę-przedwczoraj, 17:33
Tynkarz maszynowy
Dam pracę przy wykonywaniu tynków maszynowych. Praca akordowa
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę, placówka oświatowa
Praca chałupnicza - szycie
Zlecę szycie chałupniczo. Udostępniam maszyny do szycia. Tylko osoby z doświadczeniem.