Jelonka.com

Przedstawiciel Handlowy-okna

Dodane:
8 maja
Zatrudnimy do sprzedaży bezpośredniej okien, rolet i bram garażowych

Wymagania:

komunikatywność,
dyspozycyjność,
zaangażowanie w pracę,
prawo jazdy kat. B,
wykształcenie średnie.

Zadania:
nawiązywanie nowych kontaktów,
obsługa inwestycji
kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
praca w biurze i w terenie.

Oferujemy:

przeszkolenie w zakresie oferty produktowej,
atrakcyjne warunku pracy,
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
samochód służbowy, telefon

Cv prosimy kierować biuro@oknakopaczel.pl

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik produkcyjny - Radomierz /Jelenia Góra
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Dam pracę-9 maja
Specjalista ds. rezerwacji hotelowych
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry
Dam pracę-dziś, 8:26
1600€ Opiekunka do seniorów - bez transferu!
Termin : od 19/05/2024 Język : podstawowy Miejscowość: Hünxe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01596 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z podstawową znajomością jęz
Dam pracę-16 maja
Księgową /księgowego zatrudnię
Zatrudnię do biura rachunkowego księgową/księgowego ze znajomością podatkowej księgi przychodów i rozchodów, VAT, kadr, płac, programu Płatnik. CV proszę na maile: kancelariapodatkowatax@
Dam pracę-przedwczoraj, 12:45
Ustawiacz maszyn
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości. Aktualnie dla wzmocnienia n
Dam pracę-13 maja
Zastępstwo! Opiekunka do seniorki - do 1800€
Termin : od 16/05/2024 Język : komunikatywny, dobry, bardzo dobry Miejscowość: Röttenbach Status: zastępstwo Numer oferty: K/01437 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z k
Dam pracę-7 maja
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę, placówka oświatowa
Dam pracę-6 maja
Sprzątanie apartamentów
Poszukuje Pani do sprzątania apartamentów. Wymagania: prawo jazdy i samochód. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Zwrot kosztów dojazdu. Elastyczne godziny pracy. Umowa zleceni
Dam pracę-14 maja
Opiekun/opiekunka do pacjentki po udarze - 1750€
Termin : od 05/06/2024 Język : podstawowy, komunikatywny, dobry Miejscowość: Soest Status: zastępstwo Numer oferty: K/01515 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna lub opiekunki z podstawo