Jelonka.com

Stewarding

Telefon / kontakt:
rekrutacja@termykarkonosze.pl
Dodane:
17 kwietnia
Miejsce pracy: Staniszów

Twój zakres obowiązków
dbanie o ogólną czystość i porządek w miejscu pracy
współpraca z kucharzami
prace pomocnicze

Nasze wymagania
dobra organizacja pracy
dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia

Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy
atrakcyjne formy zatrudnienia
przyjazna atmosfera w pracy
elastyczny grafik
polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@termykarkonosze.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca dla kierowcy
Zatrudnię kierowcę do piekarni. Praca w godzinach porannych. Więcej informacji pod numerem telefonu 516125311
Dam pracę-wczoraj, 8:24
Od zaraz! Opiekun do seniora na wózku - do 1850€
Termin : od 03/05/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Obernburg am Main Status: nowa Numer oferty: O/06002 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna z bardzo dobrą znajomośc
Dam pracę-wczoraj, 14:46
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-26 kwietnia
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kandydata do pracy - n
Dam pracę-23 kwietnia
Asystent(ka) Project Managera
Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent(ka) Project Managera. Zakres obowiązków: Wsparcie Project Managera w zakresie przygotowania i rea
Praca w budżetówce - opiekun, opiekunka
OPIEKUN Dom Pomocy Społecznej "Junior" w Miłkowie, zatrudni osobę na stanowisko: OPIEKUN Szukamy osób empatycznych, otwartych, z wykształceniem co najmniej średnim. Oferujemy
Dam pracę-19 kwietnia
Mechanik / Elektryk
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Dam pracę-18 kwietnia
Pracownik administracyjno-biurowy
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy. Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: Wykonywanie zadań biurowych, w tym obsługa urządzeń
Opieka Bad Aibling od 28.04.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 25-28.04.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarc
Dam pracę-22 kwietnia