Jelonka.com

Kucharz a'la carte

Telefon / kontakt:
rekrutacja@termykarkonosze.pl
Dodane:
16 kwietnia
Do nowej restauracji włoskiej w Staniszowie poszukujemy osób na stanowisko: Kucharz a'la carte

Twój zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań zgodnie ze standardami
- dbanie o odpowiednią estetykę potraw
- dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
- umiejętne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
- dbanie o czystość w miejscu pracy

Nasze wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- nie wymagamy doświadczenia w fine diningu, ale pasji do wysokich kulinariów
- dbałość o produkty, oszczędność, zasady zero waste
- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
- ukierunkowanie na jakość obsługi
- posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy:
- atrakcyjne formy zatrudnienia
- profesjonalne szkolenie z Szefem Kuchni
- przyjazna atmosfera w pracy
- elastyczny grafik
- polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
- spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@termykarkonosze.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Serwisant rowerowy
Dla naszej firmy, która jest dystrybutorem Rowerów Elektrycznych na całą Polskę poszukujemy pasjonata dwóch kółek do pracy w salonie rowerowym na terenie Mysłakowic (okolice Jeleniej Góry) n
Dam pracę-17 kwietnia
Kierowca do restauracji w Cieplicach
Restauracja Grande Roma w Cieplicach zatrudni osobę na stanowisko kierowca. Praca w trybie zmianowym, dobre warunki pracy i wynagrodzenie. więcej informacji pod numerem telefonu 665163087.
Opiekunka do Pani po udarze na 01.06/1900 euro
Do opieki jest 56-letnia Pani Sabine , waży ok. 50 kg, ma 168 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowane stanem zdrow
Dam pracę-19 kwietnia
" Złota rączka "_ Praca Mysłakowice
Poszukuje pracowników ogólnobudowlanych " Złota rączka " Zakres obowiązków: - Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie. - Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne. Wymagania
Dam pracę-16 kwietnia
Praca dla osoby z własnym samochodem bus osobowy
Nawiąże współpracę z osobą posiadającą samochód typu bus osobowy do przewozu kierowców po terenie UE.
Dam pracę-22 kwietnia
Straż Graniczna Jelenia Góra - nabór !
Chcesz założyć mundur funkcjonariusza Straży Granicznej ? Wstąpić w szeregi najlepszych ? Aplikuj do NAS ! 6 tys. na start ! Stabilność, rozwój zawodowy, fajna atmosfera ! Obywatelstwo pols
Spawacz
Zlecę pospawanie kontenera
Dam pracę-21 kwietnia
Pomoc kuchenna – restauracja Euforia Jelenia Góra
Zatrudnimy pomoc kuchenną gotującą do pracy w kuchni. Ważne wymagania: osoba energiczna, potrafiąca robić smaczne surówki, lubiąca gotować, utrzymująca czystość podczas pracy, bez nałog
Dam pracę-przedwczoraj, 13:00
Opieka Bad Aibling od zaraz
NOWA OFERTA – OD ZARAZ NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)+PREMIA ZAKWATEROWANIE – pokój