OgÅ‚oszeÅ„: 3352   CzytajÄ…cych: 10480
Jelonka.com

Operator frezarki numerycznej CNC

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
5 maja
Operator frezarki numerycznej CNC
Twój zakres obowiązków:
• Obsługa frezarki numerycznej ().
• Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole maszyny / Realizacja programów obróbki.
• Korekty programów CNC
• Dobór oraz kontrolowanie stanu zużycia narzędzia skrawającego.
• Weryfikacja poprawności wykonania detalu w odniesieniu do dokumentacji technicznej.
• Kontrola prawidłowego przebiegu wykonania detali w trakcie obróbki.
Wymagania:
• Doświadczenie z zakresu obsługi maszyn CNC (Frezarki]).
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Znajomość doboru narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania.
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
• Podstawowy zakres wiedzy dotyczący obróbki skrawaniem.
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.
Nr ogłoszenia: 1792049 Ważne do: 2024-05-19 10:18:15

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekun od zaraz/1900 euro
Do opieki jest 77-letni Pan Dieter , waży ok. 75kg, ma 172 cm wzrostu. Pan ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst przychodzi codziennie z rana do pomocy przy podstawowej o
Dam pracÄ™-15 maja
Księgowa
Zatrudnię do biura rachunkowego księgową ze znajomością prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, ewidencji ryczałtu, kadr, płac, programu Płatnik. CV na adres mailowy biu
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 9:51
Pana do zautomatyzowanej pralni
Młodego, pojętnego zatrudnię
Dam pracÄ™-7 maja
Opiekunka do Małżeństwa/06.06/1900 Euro
Opiekunka do starszego małżeÅ„stwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 06.06.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opÅ‚acony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość jÄ
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 13:59
Opiekunka do samodzielnej seniorki - 1750€
Termin : od 27/05/2024 JÄ™zyk : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Bünde Status: zastÄ™pstwo Numer oferty: K/01569 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrÄ… lub bardzo dobrÄ… znajomoÅ
Dam pracÄ™-15 maja
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracÄ™-5 maja
Kelner/ kelnerka, restauracja, Szklarska Poręba
Restauracja Stodola 650 mieszcząca się w Szklarskiej Porębie poszukuje pracowników na stanowisko kelnerka/kelner. Obowiązki: -Przyjmowanie zamówień. 
-Odpowiadanie na pytania dotyczące
Dam pracÄ™-11 maja
Hotel w centrum Jeleniej Góry- Konserwator
Zatrudnimy w peÅ‚nym wymiarze godzin konserwatora- do niedużego obiektu. Praca w godzinach nocnych : 20.00-8.00, dwie " nocki"/ dwa dni wolne. Oferujemy umowÄ™ zlecenie lub umowÄ™ o pracÄ
Dam pracÄ™-10 maja
Dekarz_ Praca od już _ Mysłakowice
Firma budowlana zatrudni dwóch dekarzy, przeróbka dachu w Mysłakowicach. Blacha, konstrukcja. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.
Dam pracÄ™-8 maja
© 2002-2024 Highlander's Group