Jelonka.com

Zatrudnimy recepcjonistów

Dodane:
6 maja
Kompleks Sandra w Karpaczu zatrudni na stanowisko recepcjonisty.
Twój zakres obowiązków:
•Kompleksowa obsługa Gości hotelowych ( rozliczanie, meldowanie, wymeldowanie)
•Przyjmowanie rezerwacji indywidualnych
•Wysoki standard obsługi Gości
•Wystawianie dokumentów rozliczeniowych
•Sporządzanie raportów
•Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania:
•samodzielność w działaniu,
•znajomość języków obcych niemiecki i/lub angielski
•dbałość o szczegóły i zaangażowanie, wysoka kultura osobista
•komunikatywność, kreatywność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat
•możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,
•ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
•preferencyjne warunki pobytu wypoczynkowego
•posiłki pracownicze na preferencyjnych zasadach •pracownicze karnety na basen

Więcej z kategorii Dam pracę

Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-6 maja
Przedstawiciel Handlowy-okna
Zatrudnimy do sprzedaży bezpośredniej okien, rolet i bram garażowych Wymagania: komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę, prawo jazdy kat. B, wykształcenie średnie.
Dam pracę-8 maja
Mycie malowanie elewacji
Przyjmę osobę do mycia malowania elewacji , osoba posiadająca prawo jazdy i możliwość wyjazdu od poniedziałku do soboty .
Dam pracę-16 maja
Zatrudnię spawacza
Firma z Jeleniej Góry zatrudni spawacza.
Opiekunka na 24.05/1900 euro
Do opieki jest małżeństwo:  89-letnia pani Elfriede , waży 90 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – przychodzi 1 raz w tygodniu do pom
Dam pracę-15 maja
Kelner Kawiarnia Restauracja centrum Szklarska
Kawiarnia & restauracja "Julia" w Hotelu Kryształ w centrum Szklarskiej Poręby poszukuje: - Kelnera / Kelnerkę praca na stałe, na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę P
Dam pracę-9 maja
Kierownik działu utrzymania ruchy.
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Opiekunka do leżącej pacjentki - bez transferu!
Termin : od 24/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Hochdorf Status: nowa Numer oferty: O/06029 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemiec
Recepcjonista/ka nocny do 5* hotelu
Do nowo otwieranego obiektu w Staniszowie Recepcjonista/ka nocny/a. Zakres obowiązków: Profesjonalna, rzetelna obsługa gości hotelowych zgodnie z standardami hotelu przyjmowanie rezerwacji ora